دوره آموزش دیجیتال پینتینگ رایگان

آموزش آنلاین و مجازی دیجیتال پینتینگ

نقاشی دیجیتال

یک هنرمند، هر شیء را جوری به دست می‌گیرد که گویی قلم نقاشی‌اش است.
ظرافت دستان هنرمند به گونه‌ای است، وسیله‌ای مانند چاقو را همانطور در دست می‌گیرد که مداد طراحی‌اش را در دست می‌گیرد. با گذراندن آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ شما هم میتوانید قلم خود را به دست بگیرید و هنرش را به رخ بکشد.
این ظرافت را می‌توانید در اجزای هر نقاش و هنرمندی ببینید. با پیشرفت تکنولوژی، با حفظ اصالت هنر نقاشی و طراحی با بوم و ابزارهای طراحی، نقاشی دیجیتال یا دیجیتال پیتینگ هم به رشته‌های هنری اضافه شد.

دوره دیجیتال پینتینگ آنلاین

دیجیتال پیتینگ مخاطبانش را از میان گرافیست‌ها، هنرجویان نقاشی، تصویرسازی و علاقه‌مندان به انیمیشن و هرکسی انتخاب می‌کند که به تصویرسازی و نقاشی دیجیتال علاقه مند است.

آموزش مجازی دیجیتال پینتینگ

( نقاشی دیجیتال ) از مقدماتی تا پیشرفته

برای کشیدن یک نقاشی دیجیتال، با نرم افزارهایی مثل فتوشاپ، کارل پینتر، یا ادوبی ایلوستریتور کار می‌کنید.
ابزار کار شما در دیجیتال پیتینگ یک قلم نوری یا ماوس و یک تبلت است که طرح‌تان را با استفاده از قلم نوری بر قاب دیجیتالی‌ تبلت به تصویر می‌کشید. نگران نباشید حتی اگر تا به حال اسم این نرم‌افزارها را نشنیدید، تمام جزئیاتی که برای نقاشی دیجیتال لازم دارید، در دوره آموزش دیجیتال پینتیگ به شما آموزش داده می‌شود.

با تسلط بر روی مباحث نور، سایه و رنگ می‌توانید یک دیجیتال پینتر موفق شوید. دید هنری و خلاقانه، در ترکیب با اصول و تکنیک‌های دیجیتال پیتینگ که در دوره آموزش آنلاین می‌گذرانید، شما را در دیجیتال مارکتینگ حرفه¬ای‌تر می‌کند.

دوره آنلاین دیجیتال پینتینگ

دوره مجازی دردسرهای دوره حضوری را ندارد. در نتیجه یادگیری رشته‌ای مثل دیجیتال پینتینگ با دوره مجازی راحت‌تر است. در طول دوره شما می‌توانید صفحه بک گراند استاد را ببینید و استاد هم در صورت دادن دسترسی توسط شما، می‌تواند به صفحه بک گراند در سیستم شما دسترسی دارد. بنابراین مانند دوره‌های حضوری می‌تواند طرح‌تان را ببیند و رفع اشکال کند.
این دوره با توجه به شرایطی که بر دنیا در اثر کرونا حاکم شد و به درخواست هنرجویان عزیز و برای راحتی این عزیزان، برگزار شده تا در این آشفته بازار کرونا، یک مهارت جدید به مهارت‌هایتان اضافه شود.

ورود به بازار کار با دیجیتال پینتینگ

بیایید سری به بازار کسب و کارها بزنیم. این روزها دیگر آگهی تبلیغات در روزنامه همشهری و یا آگهی‌های بازرگانی میان فیلم‌ها، نوشته‌های کلیشه‌ای روی بیلبوردها و… تبلیغاتی از این دست دیگر از حوصله مخاطب خارج شده است. به جای آن، بازار تبلیغات دیجیتالی، اینفوگرافیک، موشن گرافیک‌ها و انیمیشن همچنان توجه مخاطب را جلب می‌کند چرا که اصولا جلوه‌های بصری جذاب‌ترین تبلیغات است.

بنابراین فرقی نمی‌کند به خاطر پیشرفت در کسب و کارتان، لزوم یادگیری این رشته را حس کردید یا ذوق هنری‌تان شما را به سمت دیجیتال پیتینگ کشانده است. در هر صورت مهارتی که قصد یادگیری آن را دارید، می‌تواند در آینده یک منبع درآمد فوق‌العاده از مهارت مورد علاقه‌تان محسوب شود.
نقاش یا طراحی که روی کاغذ، مقوا یا بوم نقاشی، هنرش را به تصویر می‌کشد، در نهایت همان صفحه را در قاب یا بدون قاب برای نمایش می‌گذارد. اما یک دیجیتال پینتر، برای نمایش هنرش باید طرح نهایی‌اش را به چاپ برساند.
می‌خواهید وارد دنیای جذاب دیجیتال پینتینگ شوید؟ پویااندیش راهنمایی‌تان می‌کند.

هزینه کلاس دیجیتال پینتینگ

مزایای آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ

( نقاشی دیجیتال ) بدانید و تصمیم گیری کنید نسبت به انتخاب دوره شک دارید؟

 قبل از هر چیز اگر به این هنر علاقه دارید، آموزش مجازی را فرصتی برای رشد و پیشرفت خود بدانید. اما اگر هنوز نسبت به کیفیت و کارایی آن در مقایسه با آموزش حضوری دیجیتال پینتینگ شک دارید، دلایل زیر به شما را در انتخاب‌تان راهنمایی می‌کند. تصمیم با خودتان است.

آموزش دیجیتال پینتینگ از مبتدی تا حرفه ای

یادگیری دیجیتال پینتینگ (نقاشی دیجیتال) در خانه

کرونا همه ما را برای مدتی خانه نشین کرد و بسیاری از کسب و کارها در این مدت خوابید. در این زمان که برای خرید اقلام ضروری، با دستکش، ماسک و تمام اقلام محافظتی بیرون می‌روید، اکثرا بیشتر وقت‌تان را در خانه می‌گذرانید.
در این شرایط، برای اینکه از آموزش و مهارت‌های مورد علاقه‌ای که زمانی قصد یادگرفتن آن را داشتید، عقب نمانید، با گذراندن دوره آنلاین، یک قدم از بقیه جلوتر هستید.
در هر کجای کشور که باشید، حتی اگر جزو علاقه‌مندان خارج از کشور هستید، می‌توانید کلاس را به خانه‌تان ببرید.

نه، این اصلا یک شعار نیست. در دوره مجازی، بعد از انجام کارهایتان، در کمال آرامش و با لباس راحتی، پشت سیستم نشسته و وارد کلاس مجازی می‌شوید.
هر جا هم احساس خستگی یا کسلی کردید، می‌توانید خودتان را به نوشیدنی یا خوراکی مورد علاقه‌تان دعوت کنید و همزمان با میل کردن، مشغول یادگیری شوید.
دوره مجازی به خصوص برای شاغلین و دانشجوهایی که محدودیت زمانی دارند و یا عزیزان خارج از تهران که امکان حضور در کلاس را ندارند، مناسب است.

سرعت یادگیری دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال ) بصورت مجازی و غیر حضوری

آموزش دیجیتال پینتینگ مقدماتی
آموزش آنلاین

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

یکی از ویژه‌ترین نکات مثبتی که آموزش‌های آنلاین دارد، این است که هرجایی از درس را متوجه نشدید، می‌توانید دوباره برگشته و با نگاه کردن به فایل ضبط شده، مطالب را مرور کنید. هر جلسه، تمام مطالب توسط نرم‌افزارهای مخصوص ضبط و فیلم‌برداری می‌شود و فایل با کیفیت آن در اختیارتان قرار می‌گیرد. درنتیجه از این بابت خیالتان راحت است که اگر مبحثی را متوجه نشدید یا به کلاس نرسیدید، مطالب را از دست نمی‌دهید.

دوره جامع دیجیتال پینتینگ

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

منابعی که استاد در دوره مجازی در اختیارتان قرار می‌دهد به صورتی است که در هر جا که باشید می‌توانید در موبایل یا تبلت‌تان مطالعه کنید.
آموزش استاد معمولا به صورت پاورپوینت، اسلاید، فایل پی دی اف، عکس یا ویدیو است که در انتهای هر جلسه منابع مرتبط را برای فهم عمیق‌تر شما در اختیارتان قرار میدهد.

اموزش دیجیتال پینتینگ

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

گروه‌های آنلاینی که در پی کلاس‌های مجازی تشکیل می‌شوند معمولا شامل همه افراد در سراسر کشور و حتی علاقه مندان خارج از کشور با سطح تجربه‌های متفاوت است.
ارتباط با افراد حرفه‌ای تر یا سطح بالاتر نسبت به خودتان، می‌تواند موجب پیشرفت شما شده و سطح‌تان را بالا بکشد.
در این گروه‌های آنلاین، فرصت تبادل اشتراک برایتان مهیا است و می‌تواند مسیر را برایتان روشن‌تر کند.

چرا دوره های آموزش مجازی دیجیتال پینتینگ (نقاشی دیجیتال) را انتخاب کنیم؟

با یادگیری دیجیتال پیتینگ، خلاقیت و هنرتان را با تکنولوژی ترکیب کرده و طراحی منحصر به فردی در قاب تبلت یا کامپیوتر خواهید داشت. در واقع با یاد گرفتن این هنر می‌توانید در فرصت‌هایی که تایم خالی دارید، طرح‌های دیجیتالی کشیده و از طریق آن در زمینه‌های مختلفی مثل موشن گرافیک، انیمیشن یا اینفوگرافیک، به کسب درآمد برسید.

 هیچ پیش نیازی برای شرکت در دوره نیاز ندارید و تمام نکات لازم در طول دوره به شما آموزش داده می‌شود.
دوره‌های مجازی دیگر محدودیت مکان و زمان را ندارد. یعنی شما از هر شهری باشید می‌توانید به این آموزش دسترسی داشته باشید و با همان کیفیتی که دوره‌های حضوری دارد، مطالب را یاد گرفته و آموزش ببینید.

آموزش دیجیتال پینتینگ آنلاین

امکان رفع اشکال نیز برایتان وجود دارد. به این ترتیب که استاد از طریق وب کم به سیستم شما دسترسی پیدا کرده و طرح‌تان را می‌بیند. در نتیجه همه چیز در وقت خود انجام می‌شود و دیگر وسط درس، کلام پراکنده بین شاگرد و استاد رد و بدل نمی‌شود و رشته کلام پاره نمی‌شود.
از سابقه آموزشگاه و نمونه کارهای هنرجویان قبلی می‌توانید نحوه کار و تجربه اساتید را ارزیابی کنید. بنابراین اصول و تکنیک‌های این دوره را زیر نظر اساتید با سابقه آموزش می‌بینید.

در دوره‌های حضوری، ساعات زیادی را در رفت و آمد به کلاس می‌گذرانید و به جز هزینه، وقت و انرژی بیشتری نیز باید صرف کنید. اما در دوره مجازی به راحتی در همان جایی که هستید، به کمک لپ‌تاپ و اینترنت، کلاس برگزار می‌شود و علاوه بر اینکه در هزینه، وقت و انرژی‌تان صرفه‌جویی می‌کنید، زمان بیشتری برای تمرین کردن دارید.
در شرایطی که ناچارید کمتر بیرون رفته و بیشتر در خانه بمانید، یا به علت محدودیت زمانی امکان شرکت در دوره‌های حضوری را ندارید، بهترین روشی که شما را به رویا و اهداف‌تان برساند، شرکت در دوره‌های مجازی است که در آرامش و راحتی پشت کامپیوترتان نشسته و در حالی‌که عصرانه‌تان را میل می‌کنید، آموزش می‌بینید.

دیجیتال پینتینگ آنلاین

نمونه ای از کلاس های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ (نقاشی دیجیتال)

اگر قصد شرکت در دوره مجازی دیجیتال پیتینگ را دارید، ویدیوی زیر شما را با نحوه برگزاری دوره آشنا می‌کند. در صورتی که برای شرکت در دوره مجازی هنوز شک دارید و با دیدن ویدیوی زیر همچنان برطرف نشده، می‌توانید از مشاوره رایگان مشاوران پویا اندیش بهره بگیرید.

پخش ویدیو

در دوره های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ (نقاشی دیجیتال) به دنبال چه چیزی باشیم؟

بعد از گذراندن دوره شما قادر هستید به کمک نرم‌افزارهایی مانند فتوشاپ، نقاشی دیجیتال بکشید و یک اثر هنری خلاق یا انیمیشن با آن بسازید. در این دوره شما اصول طراحی چهره و آناتومی، سایه زدن، طراحی اشیا و طبیعت بی جان را یاد می‌گیرید.
این دوره به گونه‌ای طراحی شده است که شما را برای ورود به بازار کار اماده می‌کند و از طریق آن می‌توانید به یکی از پردرآمدترین رشته‌های هنری دست پیدا کنید. در واقع می‌توانید به صورت دورکاری یا پروژه‌ای کار کرده و از آن کسب درآمد کنید. یک دیجیتال پینتر می‌تواند در شرکت‌های تبلیغاتی، ساخت انیمیشن، شرکت‌های گرافیکی و نشریات و.. کار کند. اگر هم بخواهید کسب و کار خودتان را داشته باشید می‌توانید با قرار دادن نمونه کارهایتان در بستر اینترنت، سبک کارتان را معرفی کرده و مشتری جذب کنید.
ضمن اینکه می‌توانید بعد از نهایی شدن طرح‌هایتان آن‌ها را روی سطوح مختلف مثل ماگ، پیراهن، ظروف تزئینی و… با کیفیت بالا چاپ کرده و به حالت دکوراتیو دربیاورید و آن‌ها را به فروش برسانید.

آموزش دیجیتال پینتینگ

هزینه دوره آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ ( نقاشی دیجیتال )

برای آنکه بتوانید در این کار ماهر شوید و از آن درآمد خوبی به دست آورید، در ابتدا باید با شهریه‌ای که می‌پردازید روی مهارت‌تان سرمایه گذاری کنید. توضیحات دوره و روزها و ساعت های آن در زیر می باشد و شما در طی این دوره کاملا قادر خواهید بود چم و خم دیجیتال پیتینگ را یاد بگیرید. برای ثبت نام می‌توانید از طریق سایت اقدام کنید و نیازی به حضوری فیزیکی در محل آموزشگاه نیست.

در دوره های کاربردی آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ

نقاشی دیجیتال یک هنر انعطاف پذیر و متنوعی است که هرگز تکراری نمی‌شود. با یادگیری اصول و تکنیک‌های نقاشی دیجیتال می‌تواند به کمک خلاقیت و ذوق هنری‌تان طرح‌های متفاوت بزنید. سعی کنید تا می‌توانید در طول دوره هر جلسه طرح‌های مختلف ارائه دهید تا اینطوری نمونه کار بیشتری نیز برای ارائه داشته باشید.
در انتهای دوره برای ایجاد حس رقابت و انگیزه هنرجویان و معرفی کارهای آن‌ها، یک نمایشگاه رایگان نقاشی دیجیتال برگزار می‌شود که بهترین نمونه کارهای هنرجو، در آن قرار می‌گیرد. این نمایشگاه می‌تواند موجب دیده شدن شما توسط افراد با سابقه و با تجربه در این زمینه شود و فرصت کاری خوبی برایتان رقم زند.
در صورتی که دوره را با موفقیت گذرانید، در انتهای دوره به شما مدرک معتبر با مهر رسمی وزارت امور خارجه و دادگستری، ارائه می‌شود و می‌توانید به طور انتخابی به دو زبان آن را دریافت کنید و برای دریافت کار در ایران یا مهاجرت از آن استفاده کنید.

2 پاسخ

 1. سلام.
  برای شرکت در کلاس های آنلاین دیجیتال پینت باید از قبل پیش زمینه داشته باشم؟

  1. با سلام .
   برای دوره های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ نیازی به پیش زمینه قبلی ندارید .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5/5 - (2 امتیاز)

2 پاسخ

 1. سلام.
  برای شرکت در کلاس های آنلاین دیجیتال پینت باید از قبل پیش زمینه داشته باشم؟

  1. با سلام .
   برای دوره های آموزش آنلاین دیجیتال پینتینگ نیازی به پیش زمینه قبلی ندارید .
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *