آموزش آنلاین و مجازی

تری دی مکس

بصورت جامع از صفر تا صد ویژه بازار کار

44 جلسه 2:30 ساعته

هزینه دوره : 4/880/000 تومان

کلاس های آموزش آنلاین و مجازی تری دی مکس

بصورت جامع از صفر تا صد ویژه بازار کار – آموزشگاه پویا اندیش

arrow_green پشتیبانی کامل و همه جانبه arrow_green بهترین و خبره ترین اساتید تری دی مکس arrow_green آموزش کاربردی و ویژه بازار کار
arrow_green ارائه مدارک معتبر پایان دوره قابل ترجمه arrow_green برگزاری کلاس ها روزهای زوج یا فرد و آخر هفته arrow_green برگزاری کلاس ها به صورت مجازی یا حضوری

فیلم زیر را حتما ببینید :

3dmax_moarefi_dore_class_hozuri_aftereffects

برای شرکت در دوره‌های تری دی مکس همین حالا ثبت نام کنید.

05 05 58 22 – 587 587 22 021

شماره های تماس - در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸

پیام در واتساپ - در روز‌های اداری ۹ صبح الی ۱۸

اینستاگرام تصویرگران پویااندیش

درخواست مشاوره

مشاوران ما در پویااندیش به صورت دقیق و باحوصله به تمامی سوالات شما در زمینه کلاس‌ها و آموزش پاسخ می‌دهند. با ما در تماس باشید.

آموزش آنلاین و مجازی تری دی مکس

هنرمندان، معماران و علاقه‌مندان به نرم افزارهای سه بعدی و گیمرها، می‌دانند که چگونه با تری دی مکس دنیای بزرگ مخصوص خود را بسازند و یا محیط داخل یک ساختمان را شخصی سازی کنند. اگر جزو گیمرهای حرفه‌ای هستید که می‌خواهید خودتان یک بازی حرفه‌ای خلق کنید، و یا اگر جزو انیمیشن سازهایی باشید که برای تبلیغات یا ساخت کارتون به فضای حرفه‌ای و کاربر پسند نیاز دارید، آموزش آنلاین تری دی مکس میتواند به شما بسیار کمک کند. اما اصل کاری چطور؟ اگر جزو طراحان داخلی هستید، که طرح‌های ناب و تک در ذهن‌تان دارید، برای مدل‌سازی و دریافت خروجی با کیفیت به این نرم افزار نیاز دارید.

در واقع عصای دست معماران و طراحان داخلی، تری دی مکس است که یک نرم افزار قوی برای نورپردازی و طراحی محسوب می‌شود. شاید شما هم به محض شنیدن نام تری دی مکس سنگینی بار روی شانه‌هایتان را حس کنید که از حجم باقیمانده اطلاعاتی بوجود آمده است که در کاربرد ابزار تری دی مکس، مغزتان را آشفته‌تر کرده است.

صبوری کنید، می‌توانید طوری این نرم افزار شیرین را آموزش ببینید که از کار با آن لذت ببرید.

آموزش مجازی تری دی مکس در طراحی داخلی از مقدماتی تا پیشرفته

اگر می‌خواهید قبل از طراحی نهایی، از طرح‌تان یک دید نهایی به مشتری نشان دهید، می‌توانید با نرم افزار تری دی مکس، طوری طراحی سه بعدی داخلی را به نمایش بگذارید، که انگار مشتری در حال دیدن طرح به صورت زنده است.

به طوری که گویی در داخل محیط قرار گرفته و تمام جزئیات طراحی را مشاهده می‌کند. همین تصور بی نقص و واقعیت پذیر این نرم افزار، آن را بین طراحان داخلی و معماران محبوب کرده است.

ضمن اینکه اگر به عنوان یک طراح داخلی، طرح‌تان با نقص‌هایی روبرو شود، زمانی که از آن رندر می‌گیرید، می‌توانید ایرادهایش را برطرف کنید. در نتیجه طرحی که به مشتری تحویل می‌دهید یک طرح بی عیب و نقص است.

تری دی مکس سرعت پیشبرد پروژه‌هایتان را افزایش داده و هزینه‌های آن را کم می‌کند. تا قبل از همه گیر شدن تری دی مکس، طراحان داخلی و حتی مشتریان  با یک دغدغه‌ای روبرو بودند که اگر بعد از تکمیل شدن طرح، طراحی داخلی منزل به گونه‌ای بود که باب میل سلیقه مشتری قرار نمی‌گرفت، موجب نارضایتی مشتری و خستگی بر تن طراحان می‌شد.

اما وقتی که طراحان داخلی با تری دی مکس آشنا شدند و نعمت وجود این نرم افزار را حس کردند، شرایط بهتر شد. زمانی که شما طرح آماده شده در تری دی مکس را به مشتری و صاحبان خانه نشان می‌دهید، در صورتی که آن‌ها ایده یا نظری در رابطه با طرح داشته باشند، به جای آنکه بعد از طراحی و خروجی نهایی، مجبور به تغییر شوید،  می‌توانید تغییرات لازم را در همین بخش اعمال کنید. به این ترتیب سرعت پردازش طراحی‌تان افزایش می‌یابد.

 

آموزش تری دی مکس

به عنوان یک طراح داخلی خوش ذوق و خوش سلیقه که هنر ذهن و دانش فنی‌تان را به رخ خانه، شرکت و طرح داخلی ساختمان‌ها می‌کشید، احتمالا تا الان لزوم تسلط بر نرم افزار تری دی مکس را حس کردید. اگر می‌خواهید یک سر و گردن از سایر طراحان داخلی هم صنف‌تان بالاتر باشید، با تسلط بر این نرم افزار، در کارتان بدرخشید.

موسسه پویا اندیش، برای دست‌یابی شما به علایق و اهداف‌تان، در این شرایط حاکم بر دنیا، اقدام به برگزاری دوره آنلاین کرده که موقعیتی را برایتان مهیا کند تا از فرصت پیش رو به نحو عالی استفاده کنید. البته برای دکوراسیون داخلی و معماری، نیاز است یک تسلط نسبی روی نرم افزار اتوکد داشته باشید.

مزایای آموزش آنلاین تری دی مکس در طراحی داخلی را بدانید و تصمیم گیری کنید.

اگر تا به حال دوره آموزشی آنلاین نگذرانده یا حس خوبی نسبت به کیفیت این دوره‌های آنلاین ندارید، شاید بهتر باشد جور دیگری به این دوره‌ها نگاه کنید. در شرایطی که کرونا باعث شد تا دوره‌های آنلاین یک الزام برای تمام سیستم‌های آموزشی شود، مزایای این نوع آموزش کمک می‌کند برای ثبت نام راحت‌تر تصمیم بگیرید.

یادگیری مجازی تری دی مکس در طراحی داخلی در خانه

تا قبل از شیوع کرونا حتی تصورش هم نمی‌کردیم زمانی مجبور شویم از ترس ابتلا، از فاصله 6 متری یکدیگر عبور کنیم، از خانه بیرون نرویم، بیخیال خوردن و آشامیدن در بیرون شویم و حتی اگر تا قبل به زور و از ناچاری سرکار حاضر می‌شدیم، آرزو کنیم وضعیت به حالت قبل برگردد و به کسب و کارمان خللی وارد نشود. این روزها تمام سیستم‌های آموزشی به صورت آنلاین و در خانه مشغول آموزش هستند. یعنی دیگر مجبور نیستید در حالیکه از شدت خستگی و گرسنگی رو به موت هستید، به خاطر دوره‌ای که ثبت نام کردید، هر طور شده و از هر جایی که هستید خودتان را سر ساعت به موسسه  برسانید تا مبادا جلسه آموزشی را از دست دهید.

تازه اگر شانس بیاورید درگیر ترافیک، ازدحام جمعیت مترو، بلایای ناگهانی نشوید که البته در ایران اتفاقی طبیعی است! نفس عمیق بکشید! نیازی نیست این مراحل را طی کنید.

برای حضور در کلاس تنها به یک لپ تاپ و اینترنت نیاز دارید که از هر کجا، خانه، محل کار یا هر جای دیگر می‌توانید وارد شوید. یعنی هم از کار و زندگی‌تان نمی‌افتید و هم برنامه‌هایتان سر روال است. کافیست هنگامی که در حال نوشیدن قهوه عصرانه هستید و خستگی‌تان را رفع می‌کنید، وارد کلاس آنلاین شده و از مطالب استفاده کنید.

سرعت یادگیری تری دی مکس در طراحی داخلی بصورت مجازی و غیر حضوری

معمولا در دوره‌های حضوری، تمرکز کردن سخت می‌شود. به خصوص اگر جزو کسانی باشید که در جمعیت و یک مکان عمومی، مطالعه و یادگیری برایتان سخت باشد و برای حفظ کردن یک جمله، ناچارید صدبار آن را مرور کنید و در آخر، همچنان در ذهن‌تان ثبت نمی‌شود. چرا؟ چون اغلب، آرامشی که در خانه  و به دور از دغدغه‌های جاری در بیرون از خانه داریم، باعث می‌شود راحت‌تر تمرکز کنیم و به این ترتیب یادگیری‌مان سریع‌تر می‌شود.

ضمن اینکه آموزش تری دی مکس یک آموزش نرم افزاری محسوب می‌شود، بهترین نوع یادگیری آن، شرکت در دوره‌های آنلاین است که همزمان روی سیستم خودتان پروژه‌ها و تمرینات را پیاده‌سازی کنید.

به منابع آموزشی آنلاین بیشتری دسترسی خواهید داشت

منابع آنلاینی که در دوره مجازی در اختیارتان قرار می‌گیرد، یادگیری را برایتان دلچسب می‌کند.

یعنی به جای استفاده از یک کتاب یا ژورنال با قطر 10 سانتی، صدها فایل و پلان رایگان، فیلم، سورس، فایل به صورت پاورپوینت و اسلاید و.. در اختیارتان قرار می‌گیرد که تمام نکات و جزئیات مهمی که باید راجع به این رشته بدانید، در آن گنجانده شده است.

با ضبط کلاس و مرور چندباره آن می‌توانید مطالب را عمیق‌تر یاد بگیرید

اگر جزو آن دسته از هنرجویان زرنگی هستید که در کلاس از شین شروع تا نون پایان، جزوه می‌نویسید، و یا با خیال راحت می‌نشینید و به درس گوش می‌دهید به این امید که در حال ضبط کردن صدای استاد هستید، اما در نهایت فایلی که در اختیار دارید، فایل بی کیفیت صدای استاد است، بهتر است دست نگه دارید.

دوره جزوه نویسی گذشته است. خوبی دوره آنلاین این است که از ابتدای کلاس که استاد سلام می‌دهد تا پایانی که با “خسته نباشید” می‌گوید، به طور کامل با نرم‌افزارهای پیشرفته و حرفه‌ای، ضبط و ثبت می‌شود.

در انتهای جلسه فایل صوتی و تصویری کلاس را می‌توانید دانلود کرده و هر جا را که به مشکل خوردید یا متوجه نشدید، مرور کنید. به این ترتیب کیفیت یادگیری‌تان نیز بالاتر می‌رود.

می‌توانید گروه‌های آنلاین با دیگران تشکیل دهید

گروه‌های آنلاین، علاوه بر اینکه یک فضایی برای گپ و گفت دوستان و آشنایان است، یک فرصت فوق العاده برای تبادل اطلاعات و اشتراک فایل‌های با ارزش است.

در کلاس آنلاین از آنجایی که از هر جای کشور برای حضور ثبت نام کردند، شما به یک منبع بزرگ با سطح اطلاعاتی متفاوت روبرو هستید که می‌تواند موجب پیشرفت‌تان شده و با دیدن نمونه کارهای آن‌ها، ایده‌های ناب‌تری به ذهن خودتان برسد.

چرا دوره های آموزش تری دی مکس در طراحی

هر زمان، هر سوالی از استاد یا نحوه برگزاری کلاس داشتید، پشتیبانان فنی پویا اندیش آماده پاسخگویی به شما هستند که می‌توانید به صورت آنلاین با آن‌ها در ارتباط باشید. اگر به دنبال ایجاد و طراحی یک طرح خاص و مدلسازی سه بعدی فوق العاده برای طرح‌هایتان هستید، فقط کافیست تکنولوژی را بپذیرید و با اینترنت آشتی کنید. آن‌وقت می‌بینید تا چه حد دوره آنلاین بازدهی بیشتری برایتان دارد.

در طول کلاس، همانند دوره حضوری، هر سوالی که داشته باشید، می‌توانید تایپ کرده و یا ویس بگذارید و همزمان، با استاد و سایر همکلاسی‌ها در تعامل باشید.

یادگیری راحت تر تری دی مکس با دوره های آنلاین

دیگر لازم نیست برای کشیدن طرح، ساعت‌ها وقت صرف کنید و در آخر، با اشتباهات ریزی مواجه شوید که در طرح اصلی نادیده‌شان گرفته بودید. با یادگیری این نرم افزار، زمان، انرژی و هزینه‌های مربوط به پروژه کمتر می‌شود و در عین حال کیفیت طرح‌ها افزایش پیدا می‌کند و می‌توانید به موقع نسبت به رفع ایراد و اشتباهات طرح، اقدام کنید.

نکته مثبت قضیه این جا است: اگر از هنرجویانی هستید که قبلا دوره تری دی مکس را در پویا اندیش گذراندید، با آپدیت نرم افزار، می‌توانید در دوره‌های جدید این نرم افزار به صورت رایگان شرکت کنید. اگر جزو شاغلین هستید که محدودیت زمانی دارید، یا دانشجو هستید، در صورتی که یک خانم فعال با مسئولیت‌های اجتماعی و در عین حال یک مادر وظیفه شناس بوده، و یا یک آقای پُر کار در خارج از تهران هستید، بهترین دوره و آموزشی که در زمینه تری دی مکس می‌توانید داشته باشید، دوره آنلاین تری دی مکس بوده که محدودیت‌های مکانی و زمانی را برداشته و فراتر از مرزها قدم برداشته است.

برای آشنایی بیشتر با نرم افزار تری دی مکس،ویدیو زیر را مشاهده نمایید.

cover_3d_chist_1

برای شرکت در دوره‌های تری دی مکس همین حالا ثبت نام کنید.

در دوره های آموزش آنلاین تری دی مکس در طراحی داخلی به دنبال چه چیزی باشیم؟

دنبال آشتی با تری دی مکس! بله قرار است یکبار برای همیشه، با دوره آنلاین، پرونده تری دی مکس را ببندید. بعد از آشنایی با محیط نرم‌افزار، با رندرگیری و پلاگین‌های مخصوص به زیباکردن رندر آشنا می‌شوید. برای حرفه‌ای شدن هنرجویان دوره، استفاده از آبجکت آماده در طول دوره ممنوع است. در عوض، این توانایی را به دست خواهید آورد که انواع مدل‌های پیچیده داخلی و خارجی را بسازید. تکنیک‌های مادلینگ و تحلیل ساختار مدل را یاد می‌گیرید. در واقع در این دوره، بر تمام مواردی که برای ایجاد یک طرح دقیق و با کیفیت برای طراحی داخلی نیاز دارید، مسلط خواهید شد.

آموزش این دوره به گونه‌ای است که شما را برای ورود به بازار کار آماده کند. ضمن اینکه در انتها مدرک معتبر مهردار با قابلیت ترجمه دریافت خواهید کرد که جهت کار در ایران یا ارائه به سفارت، برای مهاجرت می‌توانید استفاده کنید.

هزینه دوره آموزش آنلاین تری دی مکس در طراحی داخلی

برای اطلاعات بیشتر به صفحه زیر مراجعه کنید

نمونه کار هنرجویان تری دی مکس تصویرگران پویااندیش

Rate this page

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *