آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر

premiere slider 4 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیرpremiere slider 6 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیرpremiere slider 1 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیرpremiere slider 2 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیرpremiere slider 3 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر

آموزش پریمیر

آموزش پریمیر ( adobe premier )

در تدوین فیلم از صفر تا صد 

دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری پریمیر و تدوین فیلم سینمایی  ویژه بازار کار – آموزشگاه  پویا اندیش

آموزش آنلاین ادوبی پریمیر پرو (Adobe Premiere Pro )

با یادگیری پریمیر آینده خود را تضمین کنید!
حتما برایتان پیش آمده است که هنگام دیدن فیلم، کلیپ و ویدیوهای شبکه های اجتماعی، از دیدن برخی صحنه ها به هیجان بیایید ولی ندانید چه اتفاقی برای صحنه ها می افتد و چگونه به شکلی که می بینید، ساخته می شوند. باید بدانید که پریمیر، یکی از ابزارهایی است که به خلق صحنه های جذاب و بی نظیر می پردازد! اگر عاشق کلیپ های هیجان انگیز و رنگارنگ، دنیایی از تصاویر شگفت انگیز، فضایی خلاقانه و کسب درآمدی چشمگیر هستید، انتخاب این نرم افزار برای حرفه ای شدن در آن، بی شک هوشمندانه و عالی است! همچنین اگر عکاس، طراح یا عاشق آفریدنِ منحصربه فردها هستید، نرم افزار کاربردی و بی نظیری را انتخاب کرده اید. در ادامه هر آنچه را که باید دربارۀ این نرم افزار بدانید، برایتان خواهیم گفت. با تصویرگران پویااندیش همراه باشید!

دوره آنلاین نرم افزار پریمیر

ادوبی پریمیر پرو (Adobe Premiere Pro )، یکی از نرم افزارهای ویرایش ویدیو، از جمله فیلم، برنامه‌ های تلویزیونی و کلیپ برای وب سایت و رسانه‌ های اجتماعی، به شمار می ‌رود. این نرم افزار، بخشی از مجموعه نرم افزارِ Adobe Creative Cloud محسوب می ‌شود. کار با ادوبی پریمیر پرو در نگاه اول، کمی پیچیده به نظر می ‌رسد؛ اما وقتی وارد عمل شوید، خواهید دید که ادوبی پریمیر پرو هم مانند دیگر محصولاتِ ادوبی (Adobe) است و با کمی تمرین، به کارآمد و ساده بودنِ این نرم افزار پی خواهید برد. جالب است بدانید که این نرم افزار، از نرم افزارهای محبوبِ مشهورترین شرکت‌ های رسانه ای جهان ، به شمار می ‌رود . اما ادوبی پریمیر پرو ، چه مزایایی دارد و چگونه می ‌توان بیشترین استفاده را از این ابزار ویرایش ویدیو برد؟

با آموزش آنلاین ادوبی پریمیر چه کارهایی می توان کرد؟!

محتوای ویدیویی از ضروری‌ ترین قسمت‌ های بسیاری از پروژه‌ هاست؛ از جمله طراحی وب سایت! حتی اگر نخواهید در زمینۀ ویرایش ویدیو حرفه ای شوید، توانایی انجامِ ویرایش‌ های ساده می ‌تواند به شما کمک کند بسیاری از کارها را خودتان و با خلاقیت انجام دهید. ادوبی پریمیر پرو، از نرم افزارهای محبوب و کارامد برای ویرایش ویدیو به شمار می ‌رود. شرکتِ ادوبی (Adobe) ، پریمیر پرو را نرم ‌افزار ویرایش ويديو برای سینما، تلویزیون و وب سایت معرفی می ‌کند که می ‌تواند در کنار دیگر اپلیکیشین‌ ها و خدمات ادوبی هم استفاده شود. البته ادوبی پریمیر پرو برای ویرایش صوت و تصویر نیز مورد استفاده قرار می ‌گیرد! در واقع، پریمیر، ابزاری برای انجام ویرایشِ غیرخطی ويديو و فیلم محسوب می ‌شود و در سراسر جهان، عکاسان، طراحان گرافیک، سازندگان انیمیشن و علاقمندان به دیگر حوزه‌ های بصری، از آن استفاده می ‌کنند. البته اشخاص غیرحرفه ای و آماتور هم برای ویرایشِ سادۀ کلیپ و ويديو می ‌توانند از این نرم افزار كاربردي بهره ببرند.

ادوبی پریمیر پرو به چه دردی می خورد؟

همان طور که گفتیم، ادوبی پریمیر پرو، نرم افزاری پرکاربرد و قدرتمند برای ویرایشِ ويديو است. در ادامه به شرحِ برخی از کاربردهای این نرم ‌افزار می ‌پردازیم:
1. ویرایش ويديو
اگر می ‌خواهید ويديويي را به آسانی ویرایش کنید، حتماً به سراغ پریمیر بروید. این نرم افزار را، هم می ‌توانید به تنهایی استفاده کنید و هم در کنار دیگر اپلیکیشن‌ ها، مانند فتوشاپ (Adobe Photoshop)، افتر افکت (After Effects) و غیره، به كار ببريد. این سازگاری با دیگر نرم افزارها به شما اجازه می ‌دهد بتوانید به طور هم زمان با چند برنامه کار کنید و در نهایت، در وقت‌تان صرفه‌ جویی شود.

2. برش دادنِ فیلم
اگر بخواهید ويديو یا کلیپی را در شبکه‌ های اجتماعی یا وب سایت قرار دهید، باید به فکر چاره ای برای بُرش زدنِ آن باشید. در این مورد، پریمیر گزینۀ بسیار خوبی است، چرا که یکی از کاربردهای این نرم افزار، برش زدنِ فیلم است. با استفاده از این نرم افزار می ‌توانید هر قسمت از فایل ويديويي را که خواستید، بُرش بزنید و جدا کنید.
به علاوه، نرم افزار پریمیر این امکان را در اختیار شما قرار مي دهد که یک تکه از ويديو را جدا، و هر ويديوي دیگری که بخواهید را جایگزین آن کنید.
3. ساختنِ کلاژ
با استفاده از پریمیر می ‌توانید با تصاویر ساده، تصاویر متحرک، صداها و عناصر متن ،کلاژ بسازید.
4. تغییر سایز و فرمت ويديو
اگر می ‌خواهید ويديو را در وب سایت قرار دهید، شاید مجبور شوید سایز یا فرمت آن را تغییر دهید. در این مورد، پریمیر می ‌تواند به شما کمک کند؛ در ضمن، این نرم افزار، همۀ فرمت‌ های عکس، ويديو و انواع‌ فایل‌ های صوتی را می ‌پذیرد.

فیلم گفتگو با هنرجوی پریمیر تصویرگران پویا اندیش

premiere premiere amoozesh - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
premiere premiere amoozesh 2 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر

5. ویرایش صوت
صدا و صوت نامناسب، به بدنۀ کلی پروژه آسیب وارد می ‌کند. وقتی فیلم‌ساز نتواند صدا را به خوبی در فیلمش جای دهد، به نتیجۀ مطلوبی نخواهد رسید. پریمیر به تنظیمِ صدای ويديو نیز کمک می‌کند. البته در مورد ویرایش فایل‌ های صوتی باید بگوییم که پریمیر فقط می ‌تواند ویرایش‌ های جزئی را انجام دهد و برای انجام ویرایش‌ های حرفه ای، باید به سراغ نرم‌ افزارهای حرفه ای ویرایش صدا بروید.
6. افزدون متن به ويديو
نرم افزار پریمیر یکی از پرکاربردترین نرم افزارها برای اضافه کردنِ متن یا کپشن به فیلم است. اگر می ‌خواهید پیش از به اشتراک گذاشتنِ ويديو در فضای مجازی، متنی را به آن اضافه کنید، حتماً به سراغ این نرم افزار کارامد بروید.
7. افزودنِ افکت و فیلتر به ويديو
ادوبی پریمیر به شما اجازه می ‌دهد هرگونه فیلتر و افکتی که خواستید را به ويديوي خود اضافه کنید.

8. تنظیم رنگ
اگر می ‌خواهید ويديويي که تولید می ‌کنید حرفه ای به نظر برسد، ادوبی پریمیر پرو را فراموش نکنید.! یکی دیگر از کاربردهای ادوبی پریمیر پرو، تنظیم رنگِ ويديو است. با استفاده از این نرم افزار می ‌توانید رنگِ ويديوي مورد نظرتان را تنظیم کنید تا به نتیجۀ دلخواهتان برسید.

ادوبی پریمیر پرو چه مزیت هایی دارد؟

برنامۀ پرکاربردِ ادوبی پریمیر پرو، مزیت‌ های متعددی دارد. در ادامه، برخی از مزایای این نرم افزار را برخواهیم شمرد:
1. خواندنِ انواع فایل‌ ها
یکی از بهترین مزیت‌ های ادوبی پریمیر پرو، توانایی خواندنِ انواع فایل‌ هاست. این نرم افزار می ‌تواند انواع فایل‌ های بومی ادوبی، از جمله فایل‌ های PSD و AI، را بخواند؛ در نتیجه، می ‌توانید لوگوها یا هر قسمت از ديديو را که بخواهید، به کمک این نرم افزار حذف کنید؛ به علاوه، با استفاده از پریمیر می ‌توانید با هر فرمت مدرن ويديويي، از جمله 8K، کار کنید.
2. در حال پیشرفت بودن
نرم افزار پریمیر، همواره در حال پیشرفت و بهتر شدن است و این یکی از حُسن‌ های این نرم افزار به شمار می آيد. با پیشرفتِ تکنولوژی، اين نرم افزار نیز تغییر می ‌کند!
3. قابل اجرا روی انواع سیستم عامل
ادوبی پریمیر پرو هم روی سیستم عامل مک قابل اجراست و هم روی سیستم عامل ویندوز.
بازار کار ادوبی پریمیر پرو
همان طور که گفتیم، ادوبی پریمیر، از نرم افزارهای پرکاربرد تدوین ويديو است. کسانی که کار با ادوبی پریمیر پرو را به خوبی بلد باشند، می ‌توانند در حوزۀ تدوین فیلم، برنامۀ تلویزیونی، کلیپ‌ های تصویری، موزیک ويديو، فیلم جشن‌ های عروسی، تولد، عقد و فارغ‌ التحصیلی و کلیپ‌ های تبلیغاتی، فعالیت کنند.
پریمیر يكي از نرم ‌افزارهای محبوب و پرکاربرد است که هم حرفه ای‌ ها می ‌توانند از آن استفاده کنند و هم افرادِ آماتور. حالا که با کاربردها و مزایای ادوبی پریمیر پرو آشنا شدید، می ‌توانید برای یادگیری کار با این نرم افزار تصمیم‌گیری و برنامه‌ریزی کنید. کار با این نرم افزار پرکاربرد، اصلاً دشوار نیست. در حال حاضر، بسیاری از طراحان با این ابزار کار می ‌کنند. کار با این نرم افزار، پیچ و خم‌ های دشوار ندارد و می ‌توانید به راحتی از آن استفاده کنید؛ به عبارتي، با آموختن اين نرم افزار بسیار پركاربرد در این عصر تکنولوژی، همیشه برایتان کار خواهد بود و با حرفه ای شدن در آن، دیگر نیازی نیست نگران کسب درآمد در هر شرایطی باشید!

premiere amoozesh 1final - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر

سرفصل‌های دوره آموزش غیرحضوری و آنلاین پریمیر در تدوین فیلم

معمولا در یک دوره جامع آموزش پریمیر،
مواردی مثل :

 • طرز استفاده از پنجره project،
 • مراحل کار ویرایش،
 • آشنایی با ترانزیشن‌ها،
 • نحوه عملکرد صوت،
 • جلوه‌های صوتی،
 • میکس صدا و … به هنرجو آموزش داده‌می‌شود.

همچنین هنرجو بصورت آنلاین با موضوعاتی مثل :

 • انواع سیستم‌ها،
 • انواع فرمت‌های ویدیویی،
 • انواع تصاویر ثابت،
 • اصول تدوین در فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی و …آشنا می‌شود

و در پایان دوره آموزش مجازی و از راه دور پریمیر ، تکنیک‌های لازم :

 • برای تلفیق فیلم و عکس،
 • تلفیق فیلم و صدا
 • یا عکس و صدا،
 • تلفیق لایه‌های صدا با یکدیگر،
 • روش‌های سانسور کردن فیلم‌ها،
 • تغییر و اصلاح رنگ فیلم‌های گرفته شده
 • و ساختن تیتراژ را فرا می‌گیرد.
premiere amoozesh 22 - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
premiere amoozesh 2final - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر

دوره ها  آموزش آنلاین پریمیر ( premier ) ویژه تدوین فیلم

برای شرکت در دوره های آموزش آنلاین پریمیر ویژه تدوین فیلم به پیش زمینه خاصی نیاز ندارید و کافی است به مسیری که انتخاب کرده‌اید؛ علاقه داشته باشید. مزایای شرکت در کلاس‌های غیرحضوری و آنلاین پریمیر شامل موارد زیر است:
1- شما بصورت آنلاین هر جا که هستید آموزش می‌بینید و می‌توانید اشکالات و نقطه ضعف‌های خودتان را در کلاس رفع کنید.
2- اگر در دوره های آموزش آنلاین ، مهارت و استعداد کافی از خودتان نشان بدهید؛ ممکن است از طریق مرکز آموزشی برای کار به مراکز معتبر معرفی بشوید.
3- با گذراندن دوره های آموزش آنلاین پریمیر ، یک گواهی پایان دوره معتبر دریافت می‌کنید که قطعا رزومه شما را پربارتر می‌کند.

در نهایت تفاوتی نمی‌کند دوست داشته‌باشید در زمینه تدوین فیلم فعالیت کنید یا فیلم‌های صفحه اینستاگرامتان را خودتان ویرایش کنید؛
با یادگیری آنلاین و غیرحضوری نرم‌افزار پریمیر به یک مهارت فوق‌العاده دست پیدا می‌کنید؛
مهارتی که می‌تواند دریچه ورود شما به یک بازار کار پردرآمد و واقعی باشد.

خوشحال می شویم پاسخگوی سوالات شما باشیم :

31 پاسخ
 1. 22113a1ac948a1ce422a1516457a7d1e?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  هوشنگ گفته:

  آیا با دوره مجازی نرم افزار پریمیر میشه به صورت کاربردی کار کرد؟یا احتیاج به دوره تکمیلی دارد؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام وقتتان بخیر
   دوره های مجازی نرم افزارهای پویااندیش به طور کامل آموزش داده میشود.و احتیاجی به دوره های دیگر ندارید.
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام دوست عزیز
   پس از ثبت نام و انتخاب دوره ،روز و ساعت درس بر روي سايت به هنرجو اعلام مي‌شود و در روز و ساعت اعلام شده در سايت توسط نام كاربري و رمز خودشان وارد شده و در كلاس حضور يابند، و بطور همزمان با استاد در ارتباط باشند، صدا و تصوير استاد و مطالب ارائه شده توسط وي را ملاحظه نمايند و چنانچه سؤالي داشتند همان موقع سؤال را مطرح نمايند تا توسط استاد پاسخ داده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   پس از ثبت نام و انتخاب دوره ،روز و ساعت درس بر روي سايت به هنرجو اعلام مي‌شود و در روز و ساعت اعلام شده در سايت توسط نام كاربري و رمز خودشان وارد شده و در كلاس حضور يابند، و بطور همزمان با استاد در ارتباط باشند، صدا و تصوير استاد و مطالب ارائه شده توسط وي را ملاحظه نمايند و چنانچه سؤالي داشتند همان موقع سؤال را مطرح نمايند تا توسط استاد پاسخ داده شود.
   موفق باشید.

   پاسخ
 2. 22113a1ac948a1ce422a1516457a7d1e?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  اشرف رودباری گفته:

  هدف من از یادگیری نرم افزار پریمیر ،ساخت آتش در تصویر است در کل ایجاد جلوه های ویژه است…
  این امکان در پریمیر وجود داره؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام
   بله امکان بازسازی آتش در نرم افزار پریمیر وجود دارد،اما اگر منظور شما در کل ایجاد جلوه های ویژه در فیلم است ،نرم افزار افترافکت نرم افزار تخصصی جلوه های ویژه ویدئو است. در واقع یک فیلم ساز جلوه های ویژه باید دو نرم افزار پریمیر و افترافکتس را آموخته باشد.
   شب و روزتان بخیر.

   پاسخ
 3. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  ardalan گفته:

  سلام روزتون به خیر. برای دوره های آنلاین و غیر حضوری پریمیر باید سر ساعت مشخصی باشیم یا به صورت فایل های آماده اراپه میشه؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز کلاس های آنلاین تصویرگران پویااندیش زمان بندی شده هستند و باید سر همان ساعت هنرجوی عزیز سر کلاس آنلاین (حضور داشته) باشند.

   باز هم اگر سوالی داشتید بپرسید،ما خوشحال میشویم پاسخگوی شما عزیزان باشیم.
   ۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 4. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  مروارید گفته:

  شرایط دوره های مجازی و از راه دور پریمیر چطور هست و ثبت نام چه جوری باید انجام بشه ؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام دوست عزیز برای اطلاع از شرایط دوره های مجازی لطفا با شماره های زیر تماس بگیرید و به صورت غیرحضوری ثبت نام کنید.

   باز هم اگر سوالی داشتید بپرسید،ما خوشحال میشویم پاسخگوی شما عزیزان باشیم.۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید

   پاسخ
 5. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  rahil rostami گفته:

  با یادگیری این دوره پریمیر که برگزار می کنید ما میتونیم درحوزه تدوین فیلم سینمایی و تلویزیونی کار کنیم ؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز نرم افزار پریمیر تخصصی ترین نرم افزار ویرایش فیلم و تدوین است و در حوضه فیلم و سریال حرف اول را میزنند.

   باز هم اگر سوالی داشتید بپرسید،ما خوشحال میشویم پاسخگوی شما عزیزان باشیم.موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 6. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  بنفشه گفته:

  دوره های پریمیر مجازی و غیر حضوری کیفیتش مثل دوره های حضوری هست ؟ تمام مباحث آموزش داده میشه؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز دوره های حضوری با غیرحضوری(آنلاین )هیچ تفاوتی با هم ندارند و سرفصل ها با هم یکسان هستند.

   برای ثبت نام غیرحضوری با شماره های زیر تماس بگیرید.
   ۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 7. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  farid گفته:

  سلام و درود
  سرفصل های دوره مجازی و آنلاین پریمیر با دوره های حضوری پریمیر یکسان هست یا تفاوت داره ؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز بین کلاس های حضوری و غیرحضوری هیچ تفاوتی نیست و البته که سرفصل ها یکسان هستند.

   باز هم اگر سوالی داشتید حتما بپرسید،موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 8. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  alireza گفته:

  سلام من یه سوال داشتم برای تدوین و ساخت جلوه های ویژه هم از پریمیر باید استفاده کرد یا نرم افزار دیگه ای هست و اینکه همین دوره های پریمیر و ثبت نام کنم کافیه؟ ممنون میشم کمکم کنید.

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   نرم افزار پریمیر یک نرم افزار تخصصی برای ویرایش فیلم است (نور ،رنگ تصویر و برش ) و نرم افزار افترافکتس مخصوص ایجاد جلوه های ویژه در فیلم است.
   که البته ایجاد جلوه های ویژه یکی از کاربردهای نرم افزار افترافکتس است.
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 9. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  شروین گفته:

  بعد از این دوره آموزشی پریمیر می تونیم وارد بازار کار بشیم یعنی در حد حرفه ای میشیم ؟

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز بعد از گذراندن دوره های غیرحضوری پریمیر و با تمرین های مکرری که استاد به شما به عنوان تمرین میدن تا انجام بدین،با پشتکار خودتون به صورت وارد بازار کار میشوید.
   برای ثبت نام غیرحضوری لطفا تماس بگیرید.
   ۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 10. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  ایسان حقی گفته:

  ثبت نام دوره پریمیر آنلاین و از راه دور به چه صورته ؟ برای یادگیری خیلی عجله دارم
  ممنون

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و درود
   دوست عزیز شما میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید و به صورت غیرحضوری ثبت نام کنید و در دوره های غیرحضوری و آنلاین تصویرگران پویااندیش شرکت کنید.
   ۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
 11. 91a3d020a5bfd40aebea3771dc3118e6?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  رسول گفته:

  برای ثبت نام دوره مجازی و از راه دور پریمیر باید حضوری بیاییم ؟ یا لزومی نداره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

  پاسخ
  • ?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت افترافکتس گفته:

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز ثبت نام دوره های آنلاین به صورت غیرحضوری انجام میشود.شما میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید.۲۲۵۸۷۵۸۷ – ۲۲۵۸۰۵۰۵
   موفق و پیروز باشید .

   پاسخ
  • after effect - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام .
   بله .
   بعد از ارايه نمونه کارهای خودتان مدارک معتبر و قابل ترجمه قوه قضاییه برای شما صادر خواهد شد .

   پاسخ
 12. 4033cd072ea3e15032608e34f1edfebb?s=60&d=mm&r=g - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
  مهدی نجفی گفته:

  سلام من خارج از ایران زندگی میکنم غیر شماره تماسی که دادید راه ارتباطی دیگه ای هم است ؟

  پاسخ
  • after effect - آموزش مجازی پریمیر | آموزش آنلاین پریمیر
   پشتیبانی سایت گفته:

   دوست عزیز سلام .
   شما می تونید از طریق واتس آپ با ما در ا رتباط باشید :
   ۰۹۱۲۹۷۳۷۳۶۰
   برای شما آرزوی بهترین ها را داریم .

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین فرصت ثبت نام در دوره های آنلاین (غیرحضوری) - تلفن های تماس : 05 05 58 22 - 587 587 22اینستاگرم آموزش های موشن گرافیک و افترافکت - کلیک کنید
+